blog community

Welcome to blog community Sign in | Join | Help
in Search

Harry Nieboer

How I jump to my conclusions

(oud)studenten KUN Informatica gezocht (Dutch)

This post is in Dutch, I'm looking for fellow students.

Sinds kort ben ik toegetreden tot het bestuur van Ninja (Nijmeegs Informatica Netwerk voor Jaargroepen en Alumni) om de contacten met oud-studenten die werken in het bedrijfsleven te verstevigen. 

Ninja organiseert een paar keer per jaar een gezellig avondje waarbij twee presentaties gecombineerd worden met het nuttigen van tripels en ander (geestrijk) vocht. De avonden zijn steeds in de kelder van Café de Fiets in Nijmegen. De onderwerpen zijn zeer divers maar altijd de moeite waard. Soms met een tikje nostalgie (“Vogeltjes in een cirkel en breekpunten in een rij“ van Ruud Jeurissen), soms spectaculair ("Security Audit van het Tentamen Informatie Systeem", soms de praktijk van de dag (“ XML/XSLT in de praktijk“ ).

Om de contacten met (en tussen) oud-studenten te verstevigen ben ik sinds een paar weken op zoektocht naar (oud)-informatica-studenten van de KUN. Ik probeer zoveel mogelijk oud-studenten te linken via LinkedIn, een handig en gratis programma om contacten te leggen en te houden.

Momenteel staan er bijna 60 contacten op de Actuele lijst

 

Published Sunday, January 22, 2006 9:35 PM by Anonymous

Comments

No Comments
Anonymous comments are disabled
Powered by Community Server, by Telligent Systems